Jsem v SONC, prosím o hlasy TADY. Přečtěte si tohle.

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu Chyby ve filmu

25. listopadu 2010 v 20:16 | Lady McFly |  Others HP 3
pp 3 chyby ve filmu lady mcfly
1.) [faktické chyby] Ron na Malfoye klouzajícího ze zasněženého kopce po zadní části těla křičí: "Copak Malfoyi, ztratils lyže?" Ron ale pochází z čistě kouzelnické rodiny, neví co je lyžování a nikdy nelyžoval. Navíc, když se mu Hermiona v pátém díle pokouší vysvětlit, co tato činnost obnáší, připadá mu "přivazovaní si prkýnek k nohám" nesmírně směšné.

2.) [logické chyby] Když Harry a Hermiona jdou do chroptící chýše za Ronem, kterého unesl Sirius, je světlo a asi za pět nebo deset minut je černočerná tma. Není trochu divné, aby za 10 minut se odpoledne proměnilo v noc?

3.) [posloupnost] Při nočním setkání Harryho a Snapea, kdy má Harry u sebe Poberův plánek, má při prvním záběru šňůrky od mikiny vedle sebe, při druhém hned nato jsou přes sebe překřížené.4.) [logické chyby] Když se na konci filmu mají vrátit do nemocnice, tak běží nahoru po schodech kolem tech hodin. Ze zdola na horu vyjdou kolem 5-6 sekund. Je ale nemožné, aby zdolali 4 poschodia za tak málo času.

5.) [posloupnost] Když Hermiona praští Draca, tak se Drago pod tlakem opře o zeď. Když se ale vrátí v čase, tak Draco spadne na zem, namísto toho, aby se opřel o zeď.

6.) [posloupnost] Scéna s Harrym a profesorem Lupinem: Profesor Lupin učí Harryho zaklínadlo Patronus. Harry mu říká svou vzpomínku a je otočený k svícnu a má učesané vlasy. A když se otočí k Lupinovi, má vlasy rozcuchané.

7.) [viditelné vybavení/štáb] Když ve velké síni postupuje kamera za zpívající sbor, můžete si všimnout jejího stínu.

8.) [logické chyby] Když se na konci filmu Červíček proměňuje na krysu, tak spadne jako krysa, ale šaty zbydou na zemi. Ale když se proměňuje Sirius, tak šaty se s ním promění taky na psa. Jak to jenom ten Sirius dělá.

9.) [logické chyby] Když jsou Harry a Hermiona v Chroptící chýši před vchodem u místnosti, ve které je zraněný Ron, vedou na podlaze stopy směrem k Ronově posteli. Tam jakoby krouží kolem. Pak se ukáže, že je Sirius Black za dveřmi. Ale neměly by vést stopy právě tam? Nikde není ukázáno, že by stopy vedly ke dveřím, za nimiž se skrýval. A navíc, stopy jsou moc malé na obrovského psa.

10.) [faktické chyby] Jde o scénu, kdy se Hermiona a Harry vrací v čase a "pravá" Hermiona právě dala Dracovi pěstí. Ron řekne: "Dobrá rána." Hermiona poděkuje a Harry řekne: "Pojdte, musíme za Hagridem." Poprvé" Harry tuhle větu neříká.

11.) [ostatní] Když Sirius nabízí Harrymu, aby u něj bydlel, tak Hermiona zakřičí "Harry" a ukáže na měsíc. Pak Sirius říká Lupinovi, že je hlavně člověk, že v srdci je člověk a všelijak mu domlouvá... Potom zakřičí: "Utečte!". Ale když Harry s Harmionou sledují zpátky v čase tuto scénu, je slyšet Harmionu, jak křičí "Harry" a hned potom Siriuse, který křičí: "Utečte!" a to je nějaké divné.

12.) [audio-chyby] Když jdou kat, Brumbál a ten třetí k Hagridovi, Harry Hermiona a Ron se schovají za dýněmi a Hermiona slyší zvuk, jako kdyby někdo šlápl na větev. když se Harry s Hermionou vrací v čase, tak Hermiona se diví, jak vypadají její vlasy ze zadu a když ji Harry řekne něco, jako aby zalezla, tak udělá úplně jiný zvuk, než že by na něco šlápla.

13.) [faktické chyby] Harry má úplně jinou hůlku, než měl v jedničce.

14.) [viditelné vybavení/štáb] Skoro na konci filmu přijde do kanceláře Lupina Harry. A když jde Lupin kolem té skleněné skříně s lebkami apod., tak si můžete všimnout v levé části skla, jak se tam mihne mikrofon.

15.) [posloupnost] Když se Harry, Ron a Hermiona sejdou s Hagridem u jezera, aby se ho zeptali, jak dopadl ten "soud" kvůli Klofanovi. Za Hagridem je přitom vidět celé trio. Hagrid jim nejdřív vypráví, jak to probíhalo a pak řekn, že Klofana odsoudili k smrti. V tu chvíli se Harry sedící na kameni zvedne, ale o chviličku později je záběr zezadu a Harry zase sedí na kameni.

16.) [posloupnost] Obraz Buclaté dámy se v půběhu filmu mění, když zpívá, tak rozbije skleničku o zeď, která je vidět na kraji obrazu. Ale ve scéně, kdy se dáma ztratila, je plátno úplně prázdné, žádná zeď tam není...

17.) [posloupnost] Když Harry při Famfrpálu proletí okolo učitelské tribuny, je vidět, že Brumbál sedí na okraji tribuny. Když ale Harry spadne z koštěte a Brumbál kouzlem zpomalí jeho pád, tak najednou sedí uprostřed tribuny.

18.) [logické chyby] Ve scéně, kde Lupin (už jako vlkodlak) a Sirius (jako čokl) spolu bojují, je dobře vidět, jak se koušou a škrábou. To je sice super, ale neměl by se v tom případě Sirius stát taky vlkodlakem? Další věc je, že Lupin Snapea sekne drápy přes hrudník, ale Snapea nezraní, ba mu i hábit neroztrhne. Že by nějaký nezničitelný oděv?

19.) [logické chyby] Když kat chce zabít Klofana, stojí Harry, Hermiona a Ron na kopci, takže mají výhled na scénu dole. Když se ale Hermiona s Harrym vrátí časem, zachraňují Klofana. Jenže to by je pravé "trio" přece vidělo, ne? Stojí na kopci, a pozorují scénu dole.

20.) [posloupnost] V Harry Potterovi a Kámeni Mudrců je na obrazu u vchodu do Nebelvírské společenské místnosti tlustá žena oblečená v růžovém a ve trojce je tam úplně jiná žena. Pochybuju, že by se obrazy měnili.

21.) [ostatní] Všiměte si, že v prvních dvou dílech museli povinně nosit všichni žáci hábity, ale ve třetím díle si můžou hábyt obléknout kdy chtějí, jinak můžou chodit v normálním oblečení.

22.) [posloupnost] Malfoy a jeho kumpáni sledují z kopce Hagridův srub a Malfoy povídá, že nechá Klofanovu hlavu vycpat pro Nebelvírskou spol. místnost. Pak tam přiběhne Hermiona a míří na něj hůlkou. Ron jí řekne, že to za to nestojí. Hermiona tedy skloní hůlku a OTOČÍ SE K MALFOYOVY ZÁDY. Potom se rychle otočí zpátky k Dracovi a dá mu pěstí do nosu. To je zatím v pořádku. Když se Harry s Hermionou vrátí v čase, sledují tedy, jak Hermiona mířila hůlkou na Malfoye. Potom hůlku sklonila, ALE UŽ SE NEOTOČILA. Chvíli se dívala Dracovi do tváře a až pak mu dala pěstí...

23.) [logické chyby] Je vyučování u Hagrida. Když Harry přiletí na Klofanovi, tak Klofan zautočí na Malfoye. Uhodí ho, dá se říct do loktu. Poté když jsou všichni v hlavním sále a večeří, je záběr na Malfoye a je vidět jeho ruka. Proč má zasádrované zápěstí?
24.) [posloupnost] V lese u jezera, když Harry vyvolal patrona aby zachránil sebe a Siriuse, je vidět, že Harry ležící u svého kmotra se dívá na patrona tak dlouho až zhasl, ale ze scény na protějším břehu vidíme, že Harry klesá do mdlob už když se patron teprve vrací zpět k Harrymu a Hermioně. Tudíž se to časově neshoduje.

25.) [nic] Když probíhá hodina s Lupinem, kdy se žáci učí, jak zahnat bubáka, tak ke konci hodiny je záběr na Harryho, který má jizvu na pravé straně čela. Že by si maskéři spletli stranu?

26.) [viditelné vybavení/štáb] Když se Harry a Hermiona vrátí v čase, tak jsou v lese a koukají se na sebe zezadu a když se trio otočí, tak na okamžik se ukáže nad nimi mikrofon.

27.) [chyby v animaci/efektech] Když se Harry s Hermionou v ošetřovně vracejí v čase, vracejí se přes slunečný den. Jenže ve skutečnosti se vracejí z rána přes noc do večera, takže při jejich letu časem by měla být za okny tma!

28.) [logické chyby] Když Smrtonoš (Sirius) odtáhne Rona do vrby mlátičky, vydají se za nimi Harry a Hermiona. Jenže Harry a Hermiona musí uhýbat větvím, zato Sirius s Ronem proběhli hladce. Že by byli tak rychlí, že je vrba ani nezaregistrovala?

29.) [chyby v animaci/efektech] Když si všimnete, tak jak Hagrid vstane u učitelského stolu ve Velké síní, tak je hodně vysoký a mohutný, oproti ostatním učitelům, ale při hodině létání na Klofanovi, je Hagrid jako normální člověk, že by se zmenšoval? Ale možná to brali filmaři tak, že ke vzhledu mladého Harryho, bude Hagrid vypadat mohutně...

30.) [chyby v animaci/efektech] Když se Harry chce dostat pod neviditelným pláštěm tajně do Prasinek, Fred s Georgem ho chytnou za neviditelné paže. V jedné chvíli mají ale dvojčata ruce tak blízko u sebe, že by Harryho museli rozmáčknout.

31.) [logické chyby] Potom, co se tajně dostane do Prasinek, vyřídí si to s Malfoyem a řekne Hermioně a Ronovi o Pobertově plánku. Poté přijede Popletal a s madam Rosmertou jdou dovnitř. Už z knihy je známo, že madam Rosmerta ("Ronova favoritka.") slouží jako číšnice U tří košťat. Ale když se Hermiona s Ronem vydají za v tu chvíli neviditelným Harrym, hlavy jim řeknou, že nezletilým je vstup zakázán. A od kdy je U tří košťat povolen vstup až od sedmnácti let?

32.) [posloupnost] Když se Hagrid svěřuje naší trojci, že Klofana odsoudili k smrti, je za Hagridem vidět, že Harry sedí a pak vstává. Ale když je na ně všechny záběr zezadu, Harry zase sedí.

33.) [posloupnost] Když Harry v Pracinkách napadne Draca a má přez sebe neviditelný plášť, tak šlape ve sněhu a nezanechává za sebou stopy. O záběr potom už stopy ve sněhu zanechá!

34.) [logické chyby] Když se Hermiona a Harry snaží dostat za Ronem do vrby mlátičky, Hermionu popadne větev a když na ní letí okolo Harryho, jednou rukou ho popadne a potom ho hodí do Chroptící chýše. Já nevím, ale mně se Hermiona nezdá jako takový Rambo, aby mohla někoho stejně těžkého nýst jednou rukou a pak ho ještě hodit několik metrů.

35.) [posloupnost] Když Harry letí poprvé na Klofanovi, má jizvu na pravé straně, ale v dalším záběru zase na levé.

36.) [ostatní] Když Harry hazí po Malfoyovi sněhové koule, tak koule prostě přiletí z prázdna. Pokud by je chtěl ale Harry po Malfoyovi hodit, musel by vystrčit ruku! Přece koule neproletí neviditelným pláštěm! A zadruhé když Harry točí s Crabbem a kopne Malfoye, tak by opět musel být vidět!

37.) [logické chyby] Když Harry skrytý pod neviditelným pláštěm je v Prasinkách, bombarduje Malfoye a jeho společníky sněhem. V jednom záběru drží Goyla za šálu a točí s ním a přitom ještě povalí Malfoye. Myslíte že by to stihl najednou? Má přece jen dvě ruce.

38.) [logické chyby] Ve filmu se Harry musí složitě seznamovat s Klofanem, ale ke konci filmu tak na Klofana nasedá, jak Hermiona, tak i Sirius a nemyslím, že Sirius měl čas na to, aby se s ním seznamoval.

39.) [ostatní] Když se Harry v Chroptící chýši baví s prof. Lupinem o červíčkovi na Pobertově plánku, tak Sirius řekne, že ten plánek nikdy nelže. Jenže jak věděl o jakém plánku se baví? Nikdo se před ním o něm nikdy nezmínil.

40.) [logické chyby] Kdo četl knihu jistě ví, že autoři Pobertova plánku jsou James Potter (Dvanácterák), Sirius Black (Tichošlápek), Remus Lupin (Náměsíčník) a Peter Pattigrew (Červíček). Na plánku se objeví nápis: "Pánové Náměsíčník, Tichošlápek, Čevíček a Dvanácterák se poroučejí profesoru Snapeovi." Jenže v době, kdy Pobertův plánek psali, byli všichni studenty Bradavické školy, tedy ještě nemohli vědět, že Snape někdy bude profesor.

41.) [posloupnost] Pokud jste viděli 1. a 2. film, mohli jste si všimnout, že nebelvírský stůl je ve Velké síni hned NAPRAVO z pohledu od vstupních dveří (tj. NALEVO z pohledu od profesorů) a zmijozel sedí u stolu úplně u stěny nalevo od vstupu, mezi Z a N je ještě Mrzimor. Ve třetím díle se však toto pořadí změnilo: Nebelvír sedí hned NALEVO od vstupu a Zmijozel napravo (Z sedí hned vedle N).

42.) [ostatní] Když na začátku jedou ve vlaku, tak na Harryho zaútočí mozkomor. Po chvilce profesor Lupin vyslal na mozkomora Expekto patronum. Z jeho hůlky vyletí záře, ale "Expekto patronum" vůbec neříká!

43.) [posloupnost] Když Sirius odtáhne Rona do chodby ve vrbě mlátičce, tak potom Hermiona s Harrym uhýbají větvím. Jedna ale Hermionu nabere a ona na ní sedí. Napřed ale sedí hlavou jakoby od vrby, ale pak najednou sedí hlavou k vrbě.

44.) [logické chyby] Pravidlo cestování v čase zní: Nikdo Vás nesmí vidět! Poprvé, když Harry, Ron a Hermiona šli na Hagridem, prošli okolo Macnaira, který si brousil sekeru. Když se Harry s Hermionou vrátili v čase, museli znova projít okolo něho, tím by však porušili pravidlo cestování v čase.

45.) [posloupnost] Když se Harry Potter klaní Buckbeakovi, tak mu Hagrid hodí sviště(nebo co to bylo za zvíře, které měl okolo krku a kterým krmil Buckbeaka). Ze čtyř mu hodil jednoho. Když Harry odletěl s Buckbeakem, Hagrid tam měl 3, ale když Harry přistál, byly tam jenom 2.

46.) [chyby v animaci/efektech] Keď sa Harry (pri Siriusovi) pozerá na Patronusa je vidieť jeleňa, ale keď Harry (ktorý je tam s Hermionou) vyčaruje Patronusa je vidieť len hlavu jeleňa. Žeby Harry prešiel na nový štýl?

47.) [ostatní] Keď Harry (ktorý sa vrátil s Hermionou) vyčaruje Patronusa tak Harry (pri Siriusovi) sa naňho pozerá, ale za Patronusom veje habit ale pokiaľ viem Harry mal len mikinu.

48.) [logické chyby] Když Harry, Ron a Hermiona sedí ve vlaku do Bradavic a když vlak zastaví, Ron kouká doleva z okna směrem proti jízdě a říká, že někdo nastupuje. Mozkomor však přichází zprava a ze směru jízdy.

49.) [logické chyby] Když Harry, zakrytý neviditelným pláštěm, vyleze z tajné chodby, která vede do Medového ráje, vezme si tam lízátko a vyjde na ulici - je vidět ono lízátko, jak se "samo" vznáší vzduchem, jenže kdyby Harry neměl lízátko schované pod neviditelným pláštěm, musela by spolu s lízátkem být vidět i jeho nezahalená ruka, kterou ho drží.

50.) [posloupnost] Když mají hodinu s profesorem Lupinem a seřadí se, aby si vyzkoušeli kouzlo Ridiculus, tak jde první Ron, ale když se bubák promění na pavouka s bruslemi, tak vidíme v pozadí, že před Harrym je jeden kluk, teď si nemůžu vzpomenou jaký, ale když odejde Ron přijde na řadu Parvati, jak je to možné?

51.) [ostatní] Když všichni seděli na začatku ve velké síni, tak Brumbál představuje Hagrida. On si stoupne a rozhodí trochu stůl, ale když se zadíváte vůbec se ho nedotknul.

52.) [úmyslné chyby] Když Harry Potter dostane od Freda a Georgeho poprvé Pobertův plánek, a když se podívá co dělá Brumbál je na něm napsáno ALBVS DVMBLEDORE. V anglickém originále je Brumbál ale ALBUS DUMBLEDORE. Myslím, že filmařům dává zabrat písmenko U.

53.) [logické chyby] Lupin, který mluví s Harrym asi uprostřed filmu na mostě mu řekne, že ho nepoznal podle jizvy na čele, ale že ho poznal podle jeho očí (má je po mamce). Ve vlaku, ale Harry omdlel takže určitě se Lupin nejdřive podíval na jeho jizvu na čele.

54.) [posloupnost] Ve scéně, kdy Snape supluje obranu proti černé magii, má Hermiona obraceč času chvíli vytažený a chvíli zase schovaný.

55.) [logické chyby] Když Lupin vchází do vrby mlátičky musí použít zaklínadlo, aby se dostal dovnitř bez úrazu, ale když všichni vycházejí tak už nikdo zaklínadlo nepoužije a vrbě to vůbec nevadí, že u ní stojí.

56.) [posloupnost] Když Hermiona poprvé vyhrožuje Malfoyovi, otočí se celá a pak ho teprve praští. Když se ale vrátí v čase, tak jde z jiného pohledu vidět, že se Hermiona jenom pootočí a pak Malfoye udeří.

57.) [chyby v animaci/efektech] Když jede Harry v Zachraném autobuse v některých scénach je vidět modré plátno... Tato chyba je však jen v kinech a na DVD ani na VHS není...

58.) [ostatní] Když se Harry s Hermionou chystají vrátit v čase, Hermiona přehodí řetízek od obraceče času přes oba. Řetízek je najednou dlouhý. Takhle by ho Hermiona měla až někam do pasu a ne tak, jak ho má normálně.

59.) [logické chyby] Ve scéně kdy Hagrid vrací Ronovi jeho krysu, uplyne mezi Ronovým výkřikem "Prašivko!", a okamžikem kdy oblazek rozbije nádobu, 12 sekund. Když potom stejnou scénu pozoruje Harry s Hermionou zvenčí, je časovy interval mezi těmito událostmi 48 sekund. Že by v Hagridově chatrči běžel čas čtyřikrát pomaleji?!

60.) [ostatní] Ve scéně, kdy Hermiona praští Malfoye, a ten se svými kumpány uteče, je záběr na bránu. V místě, kde se má schovávat Hermiona a Harry po návratu v čase, však nikdo není.

61.) [chyby v animaci/efektech] Když si to Harry vyřizuje s Malfoyem u Chroptící chýše Ron v jendnom záběru stojí krůček před Hermionou, v dalším záběru těsně za Hermionou a v dalším metr vedle Hermiony.

62.) [posloupnost] Když šli Harry, Ron a Hermiona za Hagridem po soudním řízení s Klofanem k jezeru, tak na konci, když Hagrid řekně, že Klofana odsoudili k smrti- Harry vstane z kamene na kterém seděl, ale v dalším záběru stále sedí.

63.) [ostatní] Na začátku sedí Harry pod peřinou a opakuje Lumos Maxima. Nemyslíte si taky, že to je kouzelná formule? Mimo školu se ale kouzla používat nesmí!

64.) [ostatní] Když trio "mizí" před Brumbálem, ministrem a katem zadními dveřmi u Hagrida, tak se poprvé ministr ptá "To je vřes támhleto všechno?", když už Hermiona vykukuje ze dveří a po druhé (zpátky v čase) ještě před tím, než ty dveře vůbec otevře. (Neslyšel jsem to ovšem v originále, takže se muže jednat o "chybu" v dabingu.)

65.) [logické chyby] Jeden z chlapců ve sboru má Nebelvírský hábit, ale Zmijozelskou kravatu.

66.) [logické chyby] Ve scéně ve vlaku, když do něj nastoupí mozkomor, všechno včetně vody zmrzne. Jenže jak víme, objem zmrzlé vody má být větší, tudíž by se hladina měla zvednout. V záběru se tak nestane.

67.) [posloupnost] Když Harry hází na Draca sněhové koule, Draco uhne před první ještě dřív, než koule přiletí.

68.) [posloupnost] Když v Hagridově boudě poprvé oblázek rozbije nádobu, zůstane z půlky celá, když se to stane podruhé, rozbije se nádoba kompletně.

69.) [viditelné vybavení/štáb] Ve scéně v noci v chodbě s mapou Harry rozsvítí hůlku. Potom Snape hovoří s Harrym a Lupinem. S hůlkou udělá to samé co Harry. Ale když se podíváte blíž, zjistíte, že světlo které osvětluje jejich tváře není od hůlek, ale někde zvrchu.

70.) [logické chyby] Když Hagrid řekne triu o popravě Klofana, hodí do vody kámen. Jenže kámen by měl dělat vlny a ty nikde na jezeře nejsou.

71.) [logické chyby] Když se Harry a Hermiona vrací v čase, hodiny odbíjejí. Ale pokud se vracejí o tři hodiny na půl osmou, nedává smysl, aby hodiny odbíjely, když se vrátí. Navíc odbíjejí celkem čtrnáctkrát!

72.) [posloupnost] Když se teta Marge nafukuje, chytne ubrus a částečně jej strhne ze stolu. Když pak kamera zabere stůl znovu, ubrus je na něm hezky narovnaný.

73.) [posloupnost] Když všichni vylézají zpod vrby, Harry vyleze první, potom Hermiona. Jenže když je vidíme zpět v čase, je to naopak.

74.) [posloupnost] V pokoji v Děravém kotli Harrymu "uteklo" Obludné obludárium pod postel. Harry si vyzul botu a namířil ji nad zem před postel, přičemž špička boty směřovala k němu. V dalším záběru směřuje špička na opačnou stranu.

75.) [posloupnost] Na hodině jasnovidectví, když se profesorka Tryloniová kouká do šálku Nevilovi ho poté odloží na stolek, ale když se do něj potom podívá Neville tak ho vezme z podšálku.

76.) [posloupnost] Když Harry hraje famfrpál začne mu nahoře namrzat koště. V záběru kde mu namrzá násada má jeho násada normální kulatý tvar, kdežto potom letí opět na svém Nimbusu 2000 s netypickou násadou.

77.) [posloupnost] Když se Lupin mění ve vlkodlaka, jeho přeměna má normální rychlost. Když se Harry a Hermiona vrací v čase, jeho přeměna je rychlejší než poprvé.

78.) [ostatní] Ze začátku filmu má Hagrid zcela tmavé vlasy a vousy, ale po scéně, kdy Harry letí na Klofanovi je má silně prošedivělé.

79.) [posloupnost] Poté, co se Harry po svém útěku od Dursleyových poleká Siriuse a zakopne, plně ho oslní světla Záchranného autobusu. V dalším záběru však autobus teprve vyjíšdí ze zatáčky a jeho světla dosvicují řádný kus od Harryho.

80.) [ostatní] Ve chvili kdy Harry přijíždí záchranným autobusem k Popletalovi, tak autobus narazí do auta před ním a je mezi nimi tak 5 cm mezera. V dalším záběru ale už autobus odjíždí bez couvání.

81.) [ostatní] Když jdou studenti Nebelvírské koleje do své vežě, tak se obraz s tlustou dámou otevírá dovnitř a když je další záběr ze vnitřku věže, tak tam není po vyklopeném obrazu ani stopy.

82.) [posloupnost] Po noční scéně, kde nachytá Snape a Lupin Harryho jak kouká do mapy si ho Lupin okamžitě odvede k sobě do kabinetu. Ve kterém ale nějakým kouzlem je plno světla a také za okny zdá se, je právě den.

83.) [ostatní] Když se Ronova krysa mění na člověka, tak má najednou šaty, ale když se proměňuje zpět, tak po ní šaty zbydou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *-Terý-* *-Terý-* | Web | 25. listopadu 2010 v 20:45 | Reagovat

většiny z toho sem si nikdy nevšimla ale něčeho i jo :D
a taky myslim že některé *chyby* by se dali vysvětlit :)

2 Lyss.Em Lyss.Em | Web | 26. listopadu 2010 v 13:45 | Reagovat

woow,těch je nicméně nic nezmění na tom že ten film mám ráda ;)

a normální člověk si toho nevšimne tak proč hledat chyby

Máš u mně diplomek ;) http://hot-charmed.blog.cz/1011/za-17-tipovacku

3 Lucy Lucy | 6. srpna 2011 v 18:33 | Reagovat

Nechápu proč se někteří lidi dívají na filmy jenom proto aby hledali chyby. Studuji režii a pár filmečků už jsem natočila a vím že to není nic lehkého a zvlášť ve filmu jako je Harry Potter :)

4 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 23. dubna 2015 v 8:23 | Reagovat
5 cialis_sample cialis_sample | E-mail | Web | 1. května 2015 v 19:42 | Reagovat
6 online online | E-mail | Web | 18. května 2015 v 23:29 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama