Jsem v SONC, prosím o hlasy TADY. Přečtěte si tohle.

Kámoši = největší žrouti času :D

16. listopadu 2010 v 21:18 | Lady McFly |  My Diary
my diaryy
Je toho tolik co bych chtěla napsat (už jen proto, že i včera jsem nic nenapsala), ale nějak není čas. Vlastně je, ale jsem mega utahaná. Tak to vezmu stručně. VČERA:
Vstala jsem, bylo mě příšerně, šla jsem do školy. Tam jsem probrečela první 2 hodiny, zavolala našim a jela domů (*brečet= tak moc slzet oči z rýmy, až vám tečou slzy a každý druhý se ptá, jestli nebrečíte- teda jako doopravdy :D). Doma nic moc, pak oběd a potom nákupy (nemocná, ale nakupovat můžu ;). Koupila jsem si nový kobereček a polštářky do mého pokoje. Dojeli jsme, nudila jsem se, večer došla kámoška, odešla a šla jsem spát. To by jsme měli. A teď DNEŠEK:
Vstala jsem, bylo mě příšerně, doma jsem si stěžovala na množství testů, které máme psát, načež padl návrh, abych zůstala doma, kterého jsem okamžitě využila ;). Tak jsem se nudila, oběd, a pak jsem se těšila, že vylepším nějak blog a přišla kámoška :D. Byla tady až do teď ale mě to přišlo jako hodinka, z čehož jsem usoudila, že kámoši jsou největší žrouti času (myšleno v pozitivním :). No, to je asi to nejdůležitější (ve zkratce, která nakonec tak krátká nebyla :D). Teď jsem ráda, že se doplazím do postele. Tak se mějte, užijte si zítřejšího svátku. Loučí se

Vaše Lady McFly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama