Jsem v SONC, prosím o hlasy TADY. Přečtěte si tohle.

Pán prstenů: Návrat krále Chyby ve filmu

7. prosince 2010 v 6:52 | Lady McFly |  Others pp 3
pp 3 chyby ve filmu lady mcfly
1.) [logické chyby] Jak může být elf Celeborn na konci filmu v přístavu, když měl už dávno zemřít v bitvě o Helmův Žleb??

2.) [posloupnost] Na začátku filmu Smeagol zabije svého bratra, potom mu jde sebraz z ruky prsten, levou rukou chytá ruku, pravou rukou bere prsten. Po střihu je to ale opačně - pravou rukou drží bratra a levou bere prsten.

3.) [logické chyby] Když skoro na konci filmu Gandalfovi orli odlétají s Frodem a Samem v drápech, tak při detailním záběru shora na Froda jeho orlu prosvítá světlo mezi pery na konci křídla. Jak by ale mohla tak tenká vrstva peří unést tak velké a silné zvíře?


4.) [posloupnost] Tahle chyba je jen v prodloužené verzi. Když hovoří vyjednavači se skřetem před černou bránou, tak Aragorn nakonec usekne Ústům Sauronovým hlavu. Když je pak ale záběr od vojska a všichni odjíždí zpět, tak není nikde ani tělo na koni a ani useknutá hlava.

5.) [logické chyby] Nevím jestli se to dá považovat za chybu, ale když je pohled z dálky na horu osudu, tak je vidět že z ní crčí láva jako ze sopky. Takže to znamená že je plná lávy. A když tam pak jde Frodo a Sam, láva teče jen zase jako řeka. Vybuchující lávu můžete vidět hned v prvním díle.

6.) [logické chyby] Když Gandalf a spol. přijedou k poraženému Železnému pasu, hovoří se Sarumanem, ten z rukávu vytáhne a zase schová skleněnou kouli - palantír. Jedna věc je, že taková věc myslím ten rukáv zatíží tak, že volně viset určitě nebude. Potom Sarumana probodne Gríma, a nehledě na to, že spadnout takovým "stylem" se snad nedá, ale když už, tak jak to, že při tom pádu palantír z rukávu nevypadl, když pak hravě vyklouzl, když se otočilo kolo, na kterém Saruman "přistál", a tělo se ponořilo do vody?

7.) [audio-chyby] Když Rohirové začínají útočit na skřety před Minas Thirith, tak křičí : Booooj, ale v originále křičí : Déééd (dead, smrt).

8.) [posloupnost] Když Aragorn vstoupil do hory, kde sídlí duchové, tak má v ruce meč a pochodeň. Ale když na Aragorna zaútočí ten duch, tak má v ruce jen meč a nikde není videť ta

9.) [ostatní] Když Gandalf vykládá Pipinovi o smrti najednou nějak Troll z druhé strany brány přestane bušit na dveře palicí, a i Gondorští vojáci přestanou mluvit. Že by byli tak ohleduplní a uprostřed bitvy těm dvěma ještě dopřáli si popovídat?

10.) [posloupnost] Když Gandalf mluví s Denethorem a Denethor prohlásí že je králem jenom on, tak se Gandalf obrátí a má čistý plášť. No v dalším záběru ho už má špinavý.

11.) [chyby v animaci/efektech] Při sebevražedném výjezdu Faramira se zbytkem jeho jízdy na Osgiliath není v detailních záběrech z boku na Faramira vidět hlava jeho koně, přitom by rozhodně být vidět měla, stejně jako ostatních...

12.) [posloupnost] Když se Frodo seká z pavučin, tak jak se vyseká, má vlasy obalené v pavučině. Když však vyleze ven, kde na něj okamžitě zaútočí Glum, tak nemá na vlasech jedinou pavučinu. Sundat si ji nemohl, neboť neměl kdy a kde.

13.) [posloupnost] Když chce Denethor upálit Faramira, na poslední chvíli tam přijede Gandalf s Pipinem. Všimněte si, že v tu chvíli stojí u dveří dva strážní, od jednoho si dokonce vezme Gandalf kopí, se kterým pak shodí Denethora z té "hranice". Ovšem, když o chvíli později běží Denethor celý v plamenech ke dveřím, můžeme vidět, že už tam žádné stráže nejsou.

14.) [logické chyby] Když Frodo leží ve věži, má na hrudi kruhovou jizvu, pravděpodobně od žihadla Oduly. Jenomže na těch místech by ho měl chránit Mithril.

15.) [ostatní] Kdyz stojí po korunovaci hobiti v řadě, tak jsou všichni téměř stejně velcí, ale ve druhém díle, když pijí Pipin a Smíšek nějakou tu vodu od Stromovouse (tuším, že tato scéna je jen v rozšířenné verzi), tak po ní každý vyroste o několik palců, takže by měli být vyšší než Frodo a Sam.

16.) [posloupnost] Ve scéně, když vidí Arwen svého syna v Elrondových vidinách, je vidět, že sedí na koni se šedou hřívou, ocasem a jemně našedlou barvou. O chvíli později, když odjíždí zpět za Elrondem, cválá na čistě bílém koni s bílím ocasem i hřívou.

17.) [posloupnost] Když Frodo přicází k Cyrith Urgol, tak má socha vyplazený jazyk. Ale když potom vycházejí skřeti a je pohled shora, tak je vidět, že socha žádný jazyk nemá.

18.) [posloupnost] Když Pipin bere tu křišťálovou kouli od spícího Gandalfa, dá mu tam keramický květináč (pravděpodobně aby to nepoznal). Ale když se pak Gandalf probudí a prudce vyskočí, tak tam už ten květináč není, a není ani vidět, že by ho dal pryč.

19.) [posloupnost] Když už mrtví zcela ovládnou situaci nad bitvou, je záběr na Aragorna. Ten má chomáč zpocených vlasů přilepený na čele. Avšak v další scéně již nic na čele nemá. A přitom není nikde vidět, že by si je odhodil.

20.) [logické chyby] Když Odula bodne Froda, je vidět obrovské žihadlo, takže i když Froda jed nezabil, to žihadlo by mu udělalo díru do břicha mnohem horší než meč. A když Frodo leží ve věži, je na něj záběr bez košile, po bodnutí ani stopy.

21.) [posloupnost] Když Glum vezme lembas a drobí ho na Sama, všimněte si, že mu ho drobí na záda a dozadu na ramena. V dalším záběru má Sam drobky ale jen na hrudi, kam mu je Glum vůbec nenadrobil!

22.) [posloupnost] Když Eowyn se Smíškem projíždí mezi olifanty, Eowyn předá Smíškovi uzdy, aby řídil, a sebere jednomu skřetovi jeho šavli (rozeznatelnou podle výstupku na čepeli a zakřiveného konce). V několika záběrech po sobě má svůj meč a skřetí šavli střídavě v levé a pravé ruce. Ale podle rychlosti záběrů nevypadá, že by měla čas přehazovat si zbraně z jedné ruky do druhé.

23.) [faktické chyby] Když k Minas Tirith přijíždějí rohirové, vstává za nimi slunce. Pokud se ale podíváte na mapu Středozemě, zjistíte že rohirové přijeli od západu.

24.) [posloupnost] Když jde Gandalf s Pipinem k Denethorovi poprvé, při příchodu má Gandalf dole méně zašpiněný plášť, než když odchází. Vypadá to, jako by právě prošel blátem. Ale v síni krále Denethora žádné nebylo.

25.) [posloupnost] Tato chyba se týká jen prodloužené verze. Když se skřeti pokoušejí rozrazit bránu Minas Tirith s normálním beranidlem, strážci brány ji střeží a všechny pobijí, takže tam zbyde několikametrová hromada mrtvých skřetů. Když tam ale potom přivlečou Grond, žádná hromada tam není. Přes ni by tam ale ani nemohli projet a kdyby se snažili mrtvoly odklidit, strážci by všechny pobili a hromada by byla ještě větší!

26.) [viditelné vybavení/štáb] Když se rohanská armáda valí na skřety, tak je pohled na střet na několik rohanských jezdců. Když se dobře zadíváte, tak si můžete všimnout, že se jednomu jezdci po čas cvalu ohýbá kopí v ruce-je umělé.

27.) [posloupnost] Ve scéně kdy Arwen vidí svého syna a Aragorna v Elrondově vidinách, je vidět, že Arwenin řetízek nesmrtelnosti má její potomek za košilí, ale když je na něj pohled z blízka, je vidět úplně celý.

28.) [logické chyby] Podle mapy Mordoru by věž Barad-dur neměla být vidět od Černé brány. Byla daleko na východě a mezi ní a Bránou byl výběžek Hor popela.

29.) [posloupnost] Když Gandalf vypráví Pipinovi o životě po smrti, má meč černý od skřetí krve, ale pak je záběr na Pipina a zpátky na Gandalfa a jeho meč se nadherně leskne a je úplně čistý.

30.) [posloupnost] Na konci, když hobiti odjíždějí z Hobitína, odraz stromů v jezeře neodpovídá skutečným stromům v záběru.

31.) [logické chyby] Jak mohla Odula bodnout Froda, když měl oblečenou košili z mitrilu? Zbraň obra v Morii taky neprošla a žihadlo pavouka ano?

32.) [ostatní] Když Frodo utíká před Odulou a zamotá se do pavučiny, podaří se mu nakonec vymotat, ale nechá tam viset Žihadlo a cestou dokonce ztratí i lahvičku se světlem. O něco později Sam křičí na Odulu, aby nechala Froda na pokoji, a lahvičku i meč má v rukou.

33.) [posloupnost] Když hobitt s Gandlafem odjíždí na koni z Rohanu, tak má pokaždé hůl v jiné ruce. To si ji jen tak cestou přehazuje nebo jak?

34.) [logické chyby] Ve scéně, kdy chce již šílený Denethor upálit Faramira a sebe, jdou spolu se sluhy z města přes most a pak ulicí. Když pak Denethor hoří, tak běží jen chvilku nahoru a pak spadne do města. Ale tak dlouhou cestu přes ten most, pak nahoru a po té plošině by nestihl. Uhořel by už po cestě, dřív než spadnul.

35.) [chyby v animaci/efektech] Všimněte si, že král málem sežraný nazghůlem, má vousy drobet nalepené nakřivo.

36.) [posloupnost] Když Aragorn mluví s králem mrtvých(těch zelených duchů, kteří měli splnit přísahu), tak má pochodeň v levé ruce a meč v pravé. Ale když se pak objeví další duchové, má pochodeň v pravé ruce a meč v levé. Poté zase opačně.

37.) [chyby v animaci/efektech] Když Eowyn padá na tělo koně svého otce ve scéně s nazghulem, tak pod ním neleží Theoden.

38.) [chyby v animaci/efektech] Když Nazghulové útočí na Minas Tirith a ničí katapulty na hradbách, můžete si všimnout, že některé katapulty nemají posádky, i když se z nich v záběrech střílí.

39.) [chyby v animaci/efektech] Po scéně kdy Eowyn odsekne Nazghulovi hlavu následuje na celou scénu nadhled ze zhora, ale nikde nemůži najít hlavu Nazghula.

40.) [posloupnost] Legolasovy pírka na šípech meni zase po celou dobu trilogie barvu z červené na žlutou a zase zpátky!

41.) [logické chyby] Legolas má po celou dobu celé trilogie v toulci asi 20 šípů i když by jich měl vystřílet asi 300!

42.) [posloupnost] Když Legolas visí na olifantovi, tak přesekne jeden popruh za který se pak drží když nástavba spadne. Ve všech ostatních záběrech však nástavba drží na olifantovi minimálně na dvou popruzích.

43.) [chyby v animaci/efektech] Na konci filmu, když Sam a Frodo pomáhají Bilbovi na molo, kde čekají elfové je Frodo po Bilbově pravé ruce, takže Bilba drží levou rukou. Ale má na ní všechny prsty v pořádku.

44.) [ostatní] V záběru Froda ve věži kamera klouže od jeho boků nahoru. Když se pořádně podíváte, vyčuhují mu z kalhot slipy. Dokonce je vidět značku Hanes na lemu.

45.) [ostatní] Ve scéně, kde Aragorn plamenně hovoří k vojsku před Černou bránou má jeden z vojáků zhruba uprostřed záběru na nose brýle. To je vidět i v několika dalších záběrech.

46.) [posloupnost] Ve scéně, kde Sam a Frodo sedí na skále uprostřed lávy, když domluví o Kraji a tak, Frodo zvedne levou ruku, aby konejšil Sama. Je vidět, že má všechny prsty a nikde není žádná krev.

47.) [logické chyby] Když Glum shodí lembas z útesu, je vidět, že oplatky vypadnou z listů, ve kterých byly zabalené. Když je ale později Sam najde, jsou oplatky zabalené v listech a jenom pár kousků se povaluje kolem nezabalených. (Když pomineme to, jak by mohl lembas vcelku přežít pád z takové výšky a nerozbít se na kousky.)

48.) [posloupnost] Hůl Gandalfa Bílého byla zlomena v souboji s černokněžným králem v Minas Tirith, ale v Šedých přístavech se o ni znovu opírá.

49.) [chyby v animaci/efektech] Ve scéně na konci filmu, kdy Gandalf s orly letí pro Froda a Sama, jsou polohy letících orlů ve dvou záběrech jdoucích po sobě odlišné - v jedné chvíli je Gandalf na svém orlovi pod, v druhé chvíli nad zbylými dvěma orly...

50.) [viditelné vybavení/štáb] Když se Frodo a Sam loučí, dostane Sam červenou knihu. V tu chvíli se mu na tváři objeví odraz reflektoru.

51.) [logické chyby] Když se Frodo a Sam vydávají do Mordoru, jsou oba oblečeni ve skřetím brnění, protože Frodo přišel o šaty, ale později už mají zase své staré šaty.

52.) [posloupnost] Když na konci dorazí armáda k Černé bráně a kapitáni se rozjedou blíž, je vidět, že prapor, který mají s sebou je černá zástava Gondoru. Když se ale vracejí zpět, je vlajka bílá a později je opět černá.

53.) [posloupnost] Před tím, než Frodo nastupuje do lodi, do ní nastupuje lesní královna a elf, když do lodi však nastupuje Frodo sám, nikdo v lodi není!

54.) [ostatní] Když Sam zachrání ve věži Froda a vrátí mu Prsten, je vidět, že řetízek, na kterém Prsten visí je o dost delší než v jiných záběrech, kde ho má Frodo na krku.

55.) [logické chyby] Ve scéně kdy se dva skřeti proderou mezi lidmi a chystají se napadnout Gandalfa, jeden z nich se rozmáchne kyjem a zasáhne kamennou lavičku. Ta výrazně poskočí, místo, aby se rozbila nebo praskla.

56.) [audio-chyby] Když Aragorn mluví v Theodenově stanu s Elrondem, závan vzduchu shodí brnění, které ale při pádu na zem nevydá žádný zvuk.

57.) [viditelné vybavení/štáb] Když chce Denethor upálit Faramira a sebe, Gandalf dramaticky vrazí do místnosti na Stínovlasovi. Všimněte si tváře jezdce - je vidět, že to není Ian Mckellen, ale jeho dvojník.

58.) [posloupnost] Když při korunovaci hobiti stojí vedle sebe a král se jim klaní, je Smíšek o něco vyšší než ostatní. V dalším záběru, kde poklekají všichni lidé a hobiti jsou zabíráni zezadu, je Smíškův dvojník ze všech nejmenší.

59.) [ostatní] Když zraněný král Theoden leží pod svým koněm, neodpovídají proporce jeho těla. Na jedné straně koně je vidět od pasu nahoru a pak vidíme nohy zhruba od kolen dolů pod koňským břichem.

60.) [chyby v animaci/efektech] Ve scéně, když Sam vytahuje Froda z útesu v Hoře osudu a Frodo se ho chytá levou rukou, je na zlomek vteřiny vidět, jak je ve skutečnosti prst ohnutý a zamaskovaný tak, aby vypadal ukousnutý.

61.) [chyby v animaci/efektech] Na konci filmu, když Sam a Frodo pomáhají Bilbovi na molo, kde čekají elfové je Frodo po Bilbově pravé ruce, takže Bilba drží levou rukou. Ale má na ní všechny prsty v pořádku.

62.) [posloupnost] Když ke konci filmu hobiti sedí u piva v hospodě, Frodo podává Samovi zelený korbel. V detailu na Sama má ten korbel červený. I Smíškův korbel je na střídačku červený a zelený.

63.) [chyby v animaci/efektech] Ve scéně bezprostředně potom, co Aragorn, Gimli, a Legolas vyskočí z lodi, Legolas a Gimli pokračují ve své soutěži o to, kdo zabije víc skřetů. Legolas střílí z luku a říká: "15" pak sáhne po dalším šípu a střílí, ale přitom nemá v ruce ani v luku žádný šíp.

64.) [posloupnost] Hned na začátku v Edorasu je panoramatický záběr na Edoras. Je vidět, že jde o záběr promítaný pozpátku, kouř jde do komínů a oheň hoří obráceně. Taky vlajky vlají podivně.

65.) [logické chyby] Před Černou bránou když Aragorn a ostatní dorazí, jsou všichni na koních. Když dojde k bitvě, jsou ale všichni pěší. Proč sesedli a kam se poděli koně?

66.) [posloupnost] Ve scéně kde Froda bodne Odula a zamotá ho do své pavučiny, Sam si myslí, že je Frodo mrtvý. Frodo má oči doširoka otevřené. V záběru, když ho Sam zvedá, jsou ale Frodovy oči zavřené. V dalším záběru už jsou zase otevřené.

67.) [posloupnost] Když Glum obviní Sama z toho, že snědl lembas, Sam nemá na plášti žádné drobky, ty se tam objeví až v záběru, kdy je Glum ukazuje Frodovi.

68.) [logické chyby] Když Glum shodí lembas z útesu, je vidět, že oplatky vypadlou z listů, ve kterých byly zabalené. Když je ale později Sam najde, jsou oplatky zabalené v listech a jenom pár kousků se povaluje kolem nezabalených. (Když pomineme to, jak by mohl lembas vcelku přežít pád z takové výšky a nerozbít se na kousky.)

69.) [chyby v animaci/efektech] Ve druhé polovině filmu má Frodo na pravé tváři jizvu. Několikrát během filmu ta jizva mění polohu i velikost a barvu.

70.) [chyby v animaci/efektech] Ve scéně, kde Sam a Frodo sedí na skále uprostřed lávy, když domluví o Kraji a tak, Frodo zvedne levou ruku, aby konejšil Sama. Je vidět, že má všechny prsty a nikde není žádná krev.

71.) [logické chyby] Ve scéně z Přístavů slyšíme křik racků, ale za celou dobu se ani v jednom záběru kamer neobjeví jediný pták. Trochu podivné, ne?

72.) [posloupnost] Když Faramir a jeho vojáci prchají před Nazguly do Minas Tirith, Nazgulové jich spoustu zabijí. Ale v celkovém záběru, když jim Gandalf přijíždí na pomoc nejsou vidět nikde žádná těla. Prostě zmizela.

73.) [posloupnost] Když v Roklince Arwen čte knihu, je na straně, kterou má otevřenu když knihu upustí obrázek dveří. Ale v záběru, jak kniha padá, je otevřená na úplně jiné straně.

74.) [logické chyby] Když Sam nechá Froda ležet a uteče před skřety, je Frodo celý zabalený do Oduliny pavučiny. Ale později se ukáže, že Sam vzal Prsten. Ale jak ho mohl Frodovi přetáhnout přes hlavu přes tu vrstvu pavučiny?

75.) [logické chyby] Když Aragorn, Legolas a Gimli jedou ke Stezkám mrtvých, celkový záběr ukazuje, že cesta, která vede Šerou brázdou je dost prošlapaná na to, že to má být místo, kterému se všichni vyhýbají.

76.) [viditelné vybavení/štáb] Když se Frodo loučí s hobity v Šedých přístavech, je tam detailní záběr na Sama a v očích se mu jasně odrážejí reflektory ve studiu.

77.) [posloupnost] Frodo má do krve odřený krk od řetízku, na kterém nosil Prsten. V Hoře Osudu to není moc vidět, ale když je venku na skále, kde se zachránil se Samem je to vidět velice zřetelně. Když ho ale odnáší orel, zranění není vidět vůbec.

78.) [posloupnost] Když skřeti útočí Grondem (beranidlem), v jednom záběru není v jeho tlamě oheň. V ostatních záběrech ale ano.

79.) [posloupnost] Když Deagol najde Prsten a drží ho v ruce, má za nehty bláto. Ale když potom zápasí se Smeagolem, má prsty čisté.

80.) [posloupnost] V mnoha záběrech během filmu je vidět, že Orlando Bloom má hnědé oči. V detailních záběrech má modré kontaktní čočky, ale v záběrech, kde není přímo ve středu pozornosti jsou jeho oči výrazně tmavší.

81.) [ostatní] Když před útokem Rohirů na Pelennorských polích král Theoden mluví k vojsku, v celé scéně drží meč v pravé ruce. Ale ve všech bojových scénách a taky ve Dvou věžích je vidět, že šermuje levou rukou.

82.) [posloupnost] Ve věži, když Frodo leží na zemi, má plnou hlavu pavučin. V následujícím záběru, když přichází Sam, nemá ve vlasech žádné pavučiny a přitom má pořád svázané ruce, takže si je nemohl sám sundat.

83.) [faktické chyby] Ve scéně, když hobiti odjíždějí na konci s vozem z Hobitína, míjejí velký strom. V pravém horním rohu je vidět plechovou střechu farmy a nějaký náklaďák vlevo od ní.

84.) [ostatní] Ve scéně, kde Pipin běží Minas Tirith a hledá Gandalfa, v záběru těsně před tím, než volá: "Gandalfe, Denetor zešílel!" vypadá skoro stejně vysoký jako gondorští vojáci, kteří běží kolem.

85.) [posloupnost] Na konci bitvy, když Pipin hledá Smíška, v prvním záběru míří list na jeho plášti doprava, v následujícím záběru doleva a když Smíška najde, zase doprava.

86.) [posloupnost] V bitvě na Pelennorských polích je skřet, který stojí hned vedle hlavního skřeta, když začínají střílet katapulty. Má spoustu hnědých vlasů, takže je snadno rozeznatelný. Když zaútočí Rohanští jezdci, je tento skřet převálcovaný a zabitý hned v první vlně. O chvíli později je opět mezi skřety, kteří čekají, až korzáři vyskáčou z lodí.

87.) [posloupnost] Ve scéně v Šedých přístavech vidíme čtyři elfy - Elronda, Galadriel, Celeborna, a dalšího elfa, snad Círdana Stavitele lodí. V prvním záběru je daleko vzadu za ostatními třemi, v následujícím záběru stojí přímo za nimi. Tento rozpor se ještě několikrát opakuje.

88.) [posloupnost] Ve scéně před Černou bránou, když Aragorn, Gandalf a ostatní přicházejí k bráně, jejich stíny míří zleva doprava (což mimochodem vypadá, jakoby světlo přicházelo od severu). O chvíli později, když Aragorn mluví k vojákům, jde světlo z opačné strany.

89.) [ostatní] Ve scéně, když Glum přivádí Froda do Oduliny jeskyně, předtím, než Frodo pavoučici uvidí, je na pravé straně plátna vidět jeho odraz jakoby ve skle.

90.) [posloupnost] Když Sam přibíhá, aby s Odulou bojoval o Froda, v záběru zezadu drží lahvičku se světlem v pravé ruce. V záběru zepředu ale žádné světlo není vidět.

91.) [posloupnost] V záběru, když Černokněžný král škrtí Eowyn a říká "Zemři…", je vidět, že Eowyn má helmu zapnutou řemínkem pod bradou. V záběru, když říká: "Já nejsem muž.", a sundá si helmu, ale žádný řemínek pod bradou nemá. Ne že by ho měla rozepnutý, žádný tam není.

92.) [logické chyby] Když Nazgulové poprvé útočí na Minas Tirith, je jich tam deset. Mělo by jich ale být jenom devět.

93.) [chyby v animaci/efektech] Když se Smeagol mění v Gluma a chytá rybu v jeskyni, je vidět, že nemá skoro žádné zuby. Ale později jako Glum má zubů plnou pusu.

94.) [viditelné vybavení/štáb] Ve scéně, kde Aragorn plamenně hovoří k vojsku před Černou bránou má jeden z vojáků zhruba uprostřed záběru na nose brýle. To je vidět i v několika dalších záběrech.

95.) [chyby v animaci/efektech] Ve scéně, když Pipin najde Smíška pod skřetem po bitvě, všimněte si olifanta v pozadí. Je výrazně menší než v předchozích záběrech z bitvy. Jeho noha nevypadá, že by mohla zašlápnout hobita, natožpak Rohira i s koněm.

96.) [viditelné vybavení/štáb] V záběru Froda ve věži kamera klouže od jeho boků nahoru. Když se pořádně podíváte, vyčuhují mu z kalhot slipy. Dokonce je vidět značku Hanes na lemu.

97.) [ostatní] Ve scéně, když Pipin přísahá věrnost Správci Gondoru, omylem přísahá Rohanu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M a n d y . M a n d y . | Web | 7. prosince 2010 v 14:27 | Reagovat

Já taky ale ještě ani nemam nakoupený dárky ,DD >.< Kdybych aspoň měla peníze jenže já nemam ani korunu =.=
PS: Zajímavej článek, já bych na tohle nikdy nepřišla. ;)

2 M a n d y . M a n d y . | Web | 7. prosince 2010 v 14:32 | Reagovat

Ona si to mikádo nechala sestříhat někdy nedávno.. Ale sluší jí obojí, jak krátký vlasy tak dlouhý =)

3 ~Brilliant.princess ~Brilliant.princess | Web | 7. prosince 2010 v 14:34 | Reagovat

Díky :)

4 Teress* Teress* | Web | 7. prosince 2010 v 14:50 | Reagovat

Děkuji :P

5 IrisS IrisS | Web | 7. prosince 2010 v 14:56 | Reagovat

ooch tak to sem ráda

6 ~Brilliant.princess ~Brilliant.princess | Web | 7. prosince 2010 v 15:15 | Reagovat

děkujem, to určitě užijem :)

7 ladymarsi ladymarsi | Web | 7. prosince 2010 v 16:17 | Reagovat

Krasny blog..

8 Kity Modrá Karkulina Kity Modrá Karkulina | Web | 7. prosince 2010 v 16:19 | Reagovat

divím se, že na ty chyby nepřišli už tvůrci a neopravili je =D
jinak krásný design

9 MňUmOoOnK@ (NOOMY) MňUmOoOnK@ (NOOMY) | Web | 7. prosince 2010 v 16:41 | Reagovat

Takové chyby má ale každý film XD PS. pěkný blog

10 Smithb428 Smithb428 | E-mail | Web | 3. července 2014 v 14:45 | Reagovat

Some really  quality   content  on this website ,  saved to fav. dgdceaacegkdeaef

11 Smithb312 Smithb312 | E-mail | Web | 12. října 2014 v 12:32 | Reagovat

butenafine solubility dfekkdgckdkdefkd

12 Pharmd315 Pharmd315 | E-mail | Web | 13. října 2014 v 6:31 | Reagovat

Very nice site! cheap goods http://aixypeo2.com/ayaqxa/4.html

13 viagra_sale viagra_sale | E-mail | Web | 23. října 2014 v 17:43 | Reagovat

Thanks so much for sharing all with the awesome info! I am looking forward to checking out far more posts!

14 cialis_pills cialis_pills | E-mail | Web | 28. října 2014 v 10:38 | Reagovat

Pretty great post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I've really enjoyed surfing around your weblog posts. In any case I will be subscribing to your feed and I am hoping you write again soon!

15 purchase_cialis purchase_cialis | E-mail | Web | 29. října 2014 v 8:36 | Reagovat

location within my public complexes!

16 cialis cialis | E-mail | Web | 11. února 2015 v 11:58 | Reagovat

A person essentially help to make seriously posts I would state. This is the first time I frequented your web page and thus far? I surprised with the research you made to create this particular publish extraordinary. Fantastic job!

17 cialis cialis | E-mail | Web | 20. února 2015 v 17:00 | Reagovat

Merely a smiling visitor here to share the adore , btw outstanding style. Audacity, more audacity and always audacity. by Georges Jacques Danton.

18 to to | E-mail | Web | 13. března 2015 v 17:21 | Reagovat

This is really interesting, You're a very skilled blogger. I have joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I have shared your web site in my social networks!

19 online online | E-mail | Web | 14. března 2015 v 17:15 | Reagovat

I got what you  intend,  thankyou  for  putting up.Woh I am  lucky  to find this website through google. Being intelligent is not a felony, but most societies evaluate it as at least a misdemeanor. by Lazarus Long.

20 generic generic | E-mail | Web | 25. března 2015 v 22:22 | Reagovat

I got what you  intend,  appreciate it for posting .Woh I am  lucky  to find this website through google. I was walking down the street wearing glasses when the prescription ran out. by Steven Wright.

21 viagra viagra | E-mail | Web | 28. března 2015 v 23:13 | Reagovat

I discovered your blog site on google and test a number of of your early posts. Proceed to keep up the excellent operate. I simply extra up your RSS feed to my MSN Information Reader. Looking for forward to reading extra from you in a while!

22 online online | E-mail | Web | 31. března 2015 v 14:37 | Reagovat

I just couldnt depart your site prior to suggesting that I incredibly enjoyed the standard information an individual supply for your visitors? Is gonna be back often so that you can inspect new posts

23 without without | E-mail | Web | 1. dubna 2015 v 21:02 | Reagovat

Hey are using WordPress for your blog platform? I'm new to the blog world but I'm trying to get started and set up my own. Do you require any coding knowledge to make your own blog? Any help would be really appreciated!

24 tadalafil tadalafil | E-mail | Web | 3. dubna 2015 v 21:01 | Reagovat

Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is great, as well as the content!

25 viagra viagra | E-mail | Web | 4. dubna 2015 v 6:46 | Reagovat

Rattling nice pattern and good subject matter, hardly anything else we need  D.

26 safe safe | E-mail | Web | 5. dubna 2015 v 22:50 | Reagovat

I am no longer sure the place you're getting your info, but great topic. I needs to spend a while studying much more or understanding more. Thanks for wonderful info I was on the lookout for this info for my mission.

27 discount discount | E-mail | Web | 7. dubna 2015 v 19:33 | Reagovat

Thanks  for any other informative web site. Where else may just I get that kind of information written in such an ideal way? I have a mission that I am just now operating on, and I have been on the look out for such information.

28 and and | E-mail | Web | 10. dubna 2015 v 11:49 | Reagovat

Thanks for the article, is there any way I can receive an email whenever you publish a new update?

29 viagra_price viagra_price | E-mail | Web | 12. dubna 2015 v 22:17 | Reagovat

Hi, Neat post. There is an issue together with your site in internet explorer, may test this IE nonetheless is the marketplace leader and a huge part of folks will leave out your magnificent writing because of this problem.

30 viagra viagra | E-mail | Web | 16. dubna 2015 v 3:34 | Reagovat

I have recently started a web site, the info you provide on this site has helped me greatly. Thank you for all of your time &amp work. There can be no real freedom without the freedom to fail. by Erich Fromm.

31 cialis cialis | E-mail | Web | 23. dubna 2015 v 8:45 | Reagovat

I am now not certain the place you're getting your info, however good topic. I needs to spend some time learning more or figuring out more. Thank you for magnificent info I was on the lookout for this information for my mission.

32 discount_viagra discount_viagra | E-mail | Web | 1. května 2015 v 19:43 | Reagovat

Enjoyed examining this, very good stuff, thankyou. Talk sense to a fool and he calls you foolish. by Euripides.

33 Smithe438 Smithe438 | E-mail | Web | 20. května 2015 v 5:55 | Reagovat

Thanks  for any other informative web site. Where else may just I get that kind of information written in such an ideal way? I have a mission that I am just now operating on, and I have been on the look out for such information. kfdedfdkebegkabe

34 Smithb582 Smithb582 | E-mail | Web | 22. května 2015 v 4:45 | Reagovat

Beneficial Location Hi gentleman the following transpire a number of web page link with the aim of represses information that will a person may possibly acquire positive yourselves. The Significance Verifying away from home. gdbdbeefgddadbfk

35 Smithe48 Smithe48 | E-mail | Web | 24. května 2015 v 7:16 | Reagovat

My brother recommended I might like this website. He was totally right. This post truly made my day. You cann't imagine simply how much time I had spent for this info! Thanks! gkdbfekkdbbbbefe

36 Smithf263 Smithf263 | E-mail | Web | 30. května 2015 v 3:20 | Reagovat

Excellent post. I was checking continuously this blog and I'm impressed! Extremely useful information specially the last part  edeaeecfdgkefged

37 Smithb227 Smithb227 | E-mail | Web | 1. června 2015 v 3:45 | Reagovat

Real nice design and great articles, nothing else we want  aekadffdkdaeefag

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama