Jsem v SONC, prosím o hlasy TADY. Přečtěte si tohle.

Leden 2011

Stěhování!!!

30. ledna 2011 v 12:56 | Lady McFly
Tak. Tohle bude asi poslední článek tohoto blogu.... Proč? Protože se stěhuju. Není to z mé vůle, nejradši bych tu zůstala, ale vyskytly se určité technické problémy, které mi nešli odstranit =(. Ale tak nevadí... Něco konči a něco nového začíná =). Nový blog bude mít trošku jiné zaměření, než ten stávající, to se tam ostatně doočtete. Byla bych moc ráda, kdybych si mohla vzít svoje AFFS sebou, takže , ty které budou chtít jít jsou srdečně vítány. To je asi vše. Pokud máte nějaké dotazy, piště pod tento článek, nebo na nový blog. A jak že jmenuje?

http://lady-mcfly.blog.cz/


Ozývám se :)

19. ledna 2011 v 10:46 | Lady McFly |  My Diary
Ahoj. Právě sedím ve škole, tak jsem si řekla, že bych se mohla po dlouhé době zase ozvat. Tento týden byl, je a ještě (bohužel) bude masakr! Doslova! Nebudu vám vypisovat, z čeho všeho musí stahovat známky. Po uzavření se to sand zlepší a já už tu budu (snad) normálně fungovat. O víkendu jdu na základkový ples, tak se mo těším :). A co vy, jak se máte?

OBROVSKÁ OMLUVA, ALE NESTÍHÁM!

12. ledna 2011 v 11:19 | Lady McFly |  My Diary
Na začátek se chci všem omluvit, za mou dlouhodobou nepřítomnost. Škola se na mě nějak valí, píšeme samé testy, učitelé zkouší, no hrůůza. Dále mám další starosti ohledně občanky, kterou si mám vyřizovat (17. ledna mi bude 15 =D), šatů na ples (který se koná už 22. a já nemám ani lístek =P), nadcházející oslavě...no prostě je toho hodně a nebudu to tu vypisovat. Taky mi docela blbne blog.cz a od pár lidí jsem se dozvěděla, že se můj blog strašně pomalu načítá, tak nevím co s tím...Možná se přestěhuje jinam, no nevím =(. Dočasně to tu tedy POZASTAVUJI. Alespoň tedy do konce ledna. Všem Affkům se moc omlouvám, že na jejich blogy nebudu už tak moc chodit. Doufám, že to všichni pochopí...
Lady McFly